Біти / торцеві голівки Milwaukee 4932430892
Milwaukee 4932430892 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee 4932430892
Усі ціни 6 →Набор бит Milwaukee SHOCKWAVE, TX50, 25мм, 15шт (4932430892) 4932430892 | 665 грн. |
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, TX50, 25мм, 15шт (4932430892) 4932430892 | 523 грн. |
Milwaukee Shockwave TX50 25 мм 15 шт. (4932430892) ShockwaveTX5025мм15шт.( | 525 грн. |
Milwaukee Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, TX50, 25мм, 15шт (4932430892) 493 | 523 грн. |
Біта SHOCKWAVE MILWAUKEE, TX50, 25мм, (15шт) (4932430892) | 523 грн. |
Біта для шуруповерта Shockwave Impact Duty Milwaukee TX50 x 25 мм 15шт (49 | 523 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →