Біти / торцеві голівки Milwaukee 4932480457
Фото 10 |
Milwaukee 4932480457 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee 4932480457
Усі ціни 6 →Набор головок Milwaukee ShW 1/2", удлиненные - 10 ед. (4932480457) 4932480 | 2 940 грн. |
Набір головок Milwaukee ShW 1/2", подовжені - 10 од. (4932480457) 49324804 | 2 950 грн. |
Milwaukee Набір головок Milwaukee ShW 1/2", подовжені - 10 од. (4932480457 | 2 950 грн. |
Набір головок 1/2" SKT Shockwave Milwaukee подовжених (10 шт) (4932480457) | 2 951 грн. |
Набір головок Milwaukee ShW 1/2", подовжені - 10 од. (4932480457) | 3 482 грн. |
Набір головок Milwaukee ShW 1/2'' 10 шт (4932480457) | 2 950 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →