Міксер будівельний Milwaukee M18 FPM-0X (4933459719)
Відео 1Фото 13 |
Milwaukee M18 FPM-0X |
|
Вбудоване підсвічування. Діапазон регулювання рукоятки становить 180°
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FPM-0X
Усі ціни 7 →Акумуляторний міксер Milwaukee M18 FPM-0X (18 В, без АКБ, 550 об/мин) (493 | 10 900 грн. |
Акумуляторний міксер Milwaukee M18 FPM-0X (18 В, без АКБ, 550 об/мин) (493 | 10 900 грн. |
Миксер строительный Milwaukee M18 FPM-0X, HD кейс (без АКБ и ЗУ) (49334597 | 10 061 грн. |
Міксер будівельний Milwaukee M18 FPM-0X, HD кейс (без АКБ та ЗП) (49334597 | 10 900 грн. |
Milwaukee Міксер будівельний Milwaukee M18 FPM-0X, HD кейс (без АКБ та ЗП) | 10 900 грн. |
Міксер акумуляторний Milwaukee FPM-0X M18 (4933459719) | 10 901 грн. |
Акумуляторний міксер M18 FPM-0X MILWAUKEE 4933459719 | 10 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →