Болгарка Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X (4933478436)
Відео 2Фото 7 |
Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X |
|
Акумуляторна болгарка під 125-мм круги, за продуктивністю приблизно дорівнює 1200-ватним мережевим моделям. Оснащена безщітковим мотором із системою захисту від перевантажень та функцією «плавний пуск». У болгарки є 5-ступінчастий регулятор, що дозволяє змінювати частоту обертання диска в діапазоні 3500 – 8500 об/хв. Завдяки швидкозатискній гайці можна міняти оснастку без використання ключів.
Для зміни положення захисного кожуха ключі та викрутки також не потрібні. Інструмент оснащений гальмом RAPIDSTOP, яке зупиняє диск лише за 2 с після відпускання кнопки. У комплектації Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X болгарка поставляється із пластиковим кейсом та додатковою рукояткою, але без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Як джерело живлення для інструменту слід використовувати 18-вольтові акумулятори із сімейства Milwaukee M18.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Купити Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X
Усі ціни 14 →Акумуляторна кутова шліфмашина Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X FUEL, без акб 4 | 8 899 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 FSAGV125XB-0X, 125мм (HDкейс | 8 899 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X, 125 мм, HD кейс (без АКБ т | 8 899 грн. |
Шлифовальная машина Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X, 125 мм, HD кейс (без АКБ | 8 899 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X, 125 мм, HD кейс (без АКБ т | 8 899 грн. |