Літня шина Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 V 235/55 R18 104 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minerva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minerva.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V
Усі ціни 6 →Minerva EcoSpeed 2 SUV 235/55 R18 100V | 2 503 грн. |
Minerva EcoSpeed 2 SUV 235/55 R18 100V | 2 503 грн. |
Minerva Eco Speed 2 SUV (235/55R18 100V) | 2 436 грн. |
Minerva Minerva EcoSpeed 2 SUV 235/55 R18 100V | 2 552 грн. |
Minerva EcoSpeed 2 SUV 235/55 R18 100V | 2 753 грн. |
Шина Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V | 2 676 грн. |
Купив цю гуму і був здивований якістю цього продукту! Гума коштує своїх грошей до останньої копійки. Сам бренд належить Бельгії, а потужності з виробництва знаходяться частково в Європі, а частково в Китаї. Але на якість виробництва та сировини це не впливає. Рекомендую.... Будете приємно здивовані якістю. Ціна + якість Не виявив користуюся Minerva Eco Speed 2 SUV 275/45 R21 110Y менше місяця |
Додати відгук
Модификації Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V
Ціни на Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 100V | від 2 436 грн. | 6 пропозицій | ||
Minerva Eco Speed 2 SUV 235/55 R18 104W | від 7 800 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →