Литий диск Replay A189 7,5x18/5x112 ET51 DIA57,1
від 3 201 до 4 510 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації Replay A189 1
Характеристики
Replay A189 7,5x18/5x112 ET51 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay A189 7,5x18/5x112 ET51 DIA57,1
Replay A189 7,5x18/5x112 D57,1 ET51 GMF | 3 201 грн. |
Replay Audi (A189) 7.5x18 5x112 ET51 DIA57.1 GMF | 4 510 грн. |
Диски Replay Audi A189 GMF R18 W7,5 PCD5x112 ET51 DIA57,1 ID294 | 3 335 грн. |
Закрити
Схожі