Набір інструментів Alloid NT-0712
Alloid NT-0712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NT-0712
Набір зірочок TORX 7пр HT-0712 Alloid T10-T40 НТ-0712 | 93 грн. |
Набір ключів гнутих TORX 7 пр. T10 -T40 Alloid НТ-0712 | 130 грн. |
Набір зірочок Alloid HT-0712 T10-T40 Torx з отвором 7 предметів | 100 грн. |
Іноді користуюсь замість шестригранників, але одного разу знадобився саме Торкс із діркою, і дуже добре що цей набір був під рукою. Потрібно було розкрутити гальмівний каліпер, який з моменту покупки велосипеда не обслуговувався (8 років) і ясно, що там все із заводу дуже щільно сиділо, довелося застосувати трубку, щоб відкрутити болті. Це вдалося, але дещо пошкодилися шліці (на фото видно). На подальшу функціональність не впливає, але за таку ціну не варто очікувати супер твердий сплав. Самі ключі не довгі, це і перевага і недолік: набір компактний, займає мало місця, але іноді довжину важеля хотілося б більше. У побуті розмірів вистачає, але для складних ножів не вистачає менших розмірів (T6, T8) - torx з діркою
- ціна - не дуже твердий метал
- немає розмірів менше T10 Денис Діоніс: користуюся Alloid NT-0712 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →