Компресор MIOL 81-180 50 л мережа (230 В)
MIOL 81-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-180 50 л мережа (230 В)
Компрессор масляный Miol (81-180) | 15 428 грн. |
Компресор Miol Ураган (81-180) | 15 235 грн. |
Компресор двоциліндровий (50 л, 365 л/хв) "Ураган" MIOL 81-180 масляний пр | 14 872 грн. |
Гарний компрессор за свою ціну, мідна обмотка статора та ротора, запускається при мінусовій температурі, навіть на довгій переносці Бістро накачує від 0 до 8 атмосфер за 1хв40 сек. Запотівання циліндрів, зверху утворюються наліт з олії, але Дніпро м ним прям сцить)) Вовк Богдан Юрійович: користуюся MIOL 81-180 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →