Компресор MIOL 81-140 8 л мережа (230 В)
MIOL 81-140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-140 8 л мережа (230 В)
Компрессор масляный Miol (81-140) | 7 338 грн. |
Компресор Miol Бриз (81-140) | 7 246 грн. |
Компресор одноциліндровий (7.5 л, 80 л/хв) "Бриз" MIOL 81-140 масляний пря | 8 466 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →