Компресор MIOL 81-194 100 л (81-194)
Відео 2 |
MIOL 81-194 50 л100 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-194 100 л
Компрессор масляный Miol (81-194) | 30 877 грн. |
Компресор Miol Тайфун (81-194) | 30 492 грн. |
Компресор одноциліндровий (100 л, 600 л/хв) "Тайфун" MIOL 81-194 масляний | 30 800 грн. |
Дуже задоволений цим компресором, особливо продуктивністю. Використовую як для фарбування так і для підключення штукатурних ковшів, хоперів. Для штукатурки не вистачає запасу повітря при інтенсивній роботі. Поставив додатковий ресивер і все нормально стало. Швидкість накачування швидка. Працює цілий день і всі з ним норми. Купив уже більше року тому, поміняв лише олію. користуюся MIOL 81-191 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
anonim
3 лютого 2021, 11:08
За два дня уровень масла упал ниже красной точки #
Почему то расход масла на новом Компрессоре как в бензопиле. Это же не нормально? После отсечки накачки, брызгает на картер маслом. (Из под чёрной коробочки автоматики, та что с красной кнопкой принудительной остановки накачивания). Дополняю: открутили винт слива конденсата, и масло потекло из самого ресивера... такие дела
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Артикул 81-191 — об'єм ресивера 50 л
- Артикул 81-194 — об'єм ресивера 100 л
Модификації MIOL 81-194
Ціни на MIOL 81-194 |
---|---|---|---|---|
MIOL 81-191 50 л | від 24 882 грн. | 3 пропозиції | ||
MIOL 81-194 100 л | від 30 492 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →