Візочок Miqilong Luna 2 in 1
Фото 28 |
Miqilong Luna 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:8.7 кг
Капюшон опускається до бампера
Всі характеристики
Купити Miqilong Luna 2 in 1
Универсальная коляска 2в1 Miqilong Luna Grey | 7 999 грн. |
Miqilong Luna Grey (YOT-LUNA-GREY) YOT-LUNA-GREY | 7 999 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Miqilong Luna Grey (YOT-LUNA-GREY) Luna Grey (Y | 8 559 грн. |
Miqilong Luna Grey (YOT-LUNA-GREY) LunaGrey(YOT-LUNA-GREY) | 7 999 грн. |
Універсальна коляска 2в1 Miqilong Luna Grey | 8 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →