Вантажна шина Mirage FAR518 265/70 R19.5 143J
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage FAR518 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage FAR518 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 8 →Mirage FAR518 (рулевая) (265/70R19.5 143J) | 6 690 грн. |
Mirage FAR518 (прицепная) 265/70 R19.5 143/141J PR18 | 6 656 грн. |
Грузовые шины Mirage FAR518 (рулевая) 265/70 R19.5 143/141J 18PR 100251061 | 6 731 грн. |
Шини Mirage FAR518 (рулевая) 265/70 R19,5 143/141J 18PR | 6 239 грн. |
Mirage FAR518 (265/70R19.5 143J) | 6 827 грн. |
ще 3 пропозиції