Вантажна шина Mirage FTM313 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage FTM313 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage FTM313 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Mirage FTM313 (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 12 913 грн. |
Mirage FTM-313 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 13 383 грн. |
Mirage FTM313 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR | 12 740 грн. |
Грузовые шины Mirage FTM313 (универсальная) 385/65 R22.5 160K 1002438484 | 13 102 грн. |
Mirage FTM313 (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 13 098 грн. |
ще 5 пропозицій