Ванна Miraggio Florida 180x75 см матеріал Mirasoft
Фото 8 |
Miraggio Florida Mirasoft 180x75 0001028 180x75 см матеріал MiraMarble 180x75 см матеріал Mirasoft |
|
Товщина стінки мармурової ванни: 19 – 22 мм. При виготовленні її покривають гелькоутом 1 – 1.5 мм (поліефірної емаллю).
Не потребує додаткових панелей і кріплень для встановлення. Сифон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Florida 180x75 см матеріал Mirasoft
Усі ціни 6 →Ванна Miraggio Florida Mirasoft 180x75 білий матовий 60220241276 | 73 032 грн. |
Miraggio Miraggio Ванна FLORIDA MIRASOFT | 73 032 грн. |
Ванна MIRAGGIO Florida Mirasoft 180х75 (0001028) | 73 032 грн. |
Ванна FLORIDA MIRASOFT Miraggio 180x75x72,2 miraggio-0001028 | 73 032 грн. |
MIRAGGIO Ванна FLORIDA MIRASOFT (0001028) | 73 032 грн. |
Ванна Miraggio FLORIDA MIRASOFT | 73 032 грн. |
Модификації Miraggio Florida
Ціни на Miraggio Florida |
---|---|---|---|---|
Miraggio Florida 180x75 см матеріал MiraMarble | від 50 730 грн. | 13 пропозицій | ||
Miraggio Florida 180x75 см матеріал Mirasoft | від 73 032 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо