Вантажна шина Mitas AC 65 540/65 R38 150A8
Фото 2 | 58 908 грн. Купити! Грузовые шины Mitas AC-65 (с/х) 540/65 R38 150A8 1001550838Avtopik.com.uaЗ нами 6 років (Одеса) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas AC 65 540/65 R38 150A8 540/65 R38 " 147 D 540/65 R38 " 150 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas AC 65 540/65 R38 150A8
Ціни на Mitas AC 65 540/65 R38 150A8 |
---|---|---|---|---|
Mitas AC 65 540/65 R38 147D | від 54 440 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas AC 65 540/65 R38 150A8 | від 58 908 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas AC 65 540/65 R38 150D | від 55 708 грн. | 1 пропозиція |