Велошина Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2
від 449 грн. Купити! MITAS Покрышка 28x1.75x2 (47-622) Mitas FLASH V66 Classic black TIR-B3-13Lisoped.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2
Ціни на Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2 |
---|---|---|---|---|
Mitas Flash V66 Classic 26x1 3/8 | від 379 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Flash V66 Classic 28x1 1/4x1 3/4 | від 371 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2 | від 449 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Flash V66 Classic APS+RS 28x1.75x2 | від 660 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Flash V66 Classic LW+ST+RS 28x1.75x2 | від 885 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Flash V66 Classic APS+RS 700x28C | від 505 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Flash V66 Classic 700x28C | від 332 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas Flash V66 Classic 700x35C | від 410 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitas Flash V66 Classic APS+RS 700x35C | від 595 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Flash V66 Classic LW+ST+RS 700x40C | від 895 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Flash V66 Classic APS+RS 700x40C | від 610 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Flash V66 Classic 700x40C | від 422 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →