Набір інструментів Molder MT57112
Фото 4 |
Molder MT57112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT57112
Усі ціни 8 →Набор ключей Molder CR-V (7-8-9-10-12-13-14-15-16-17-18-19мм), 12шт MT5711 | 2 916 грн. |
Набір ключів гайкових Molder MT57112 | 2 187 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних з тріскачкою MOLDER 7-19мм, 12 шт (MT57112) | 2 226 грн. |
Набір ключів комбінованих MOLDER з тріскачкою і шарніром 7-19 мм 12 шт (MT | 2 291 грн. |
Набір ключів комбінованих Molder з карданом CR-V (MT57112) 8-19 мм 10 шт | 2 850 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів Molder MT57112:
- Розміри ключів: 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →