Набір інструментів Molder MT54105
Molder MT54105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT54105
Усі ціни 9 →Набор ключей Molder CR-V разрезных, 5шт. MT54105 | 506 грн. |
Набір ключів гайкових Molder MT54105 | 380 грн. |
Набір ключів накидних розрізних MOLDER CR-V, 5 шт (MT54105) MT54105 | 387 грн. |
Набір ключів розрізних Molder CR-V 5 шт. (MT54105) | 418 грн. |
Набір ключів розрізних MOLDER CR-V, 5 шт. 8х10, 9х11, 10х12, 13х14, 15х17 | 409 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →