Набір інструментів Molder MT57108
Molder MT57108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT57108
Усі ціни 11 →Набор ключей Molder с трещоткой и карданом CR-V, 8шт. MT57108 | 1 951 грн. |
Набір інструментів Molder MT57108 | 1 516 грн. |
Набір ключів гайкових Molder MT57108 | 1 464 грн. |
Набір ключів ріжково-накидних з тріскачкою MOLDER 8-19мм, 8 шт (MT57108) M | 1 490 грн. |
Набір ключів комбінованих MOLDER з тріскачкою і шарніром 8-19 мм 8 шт (MT5 | 1 835 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →