Корм для собак Monge Daily Adult Extra Small Chicken 3 кг
Monge Daily Adult Extra Small Chicken 3 kg 0.8 кг3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Daily Adult Extra Small Chicken 3 кг
Усі ціни 11 →Сухий корм для собак Monge Dog Extrasmall Adult, курка з рисом, 3 кг | 970 грн. |
Сухий корм для собак Monge Extra Small Adult курка з рисом 3 кг (800947001Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 970 грн. |
Сухий корм для собак Monge Extra Small Adult курка з рисом 3 кг (800947001 | 970 грн. |
Сухий корм для собак Monge Extra Small Adult зі смаком курки 3 кг (80094703 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, маленька Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 970 грн. |
Корм Monge Dog Extrasmall Adult Pollo із куркою для дорослих собак мініатюMONGE SUPERPREMIUM DOG EXTRA SMALL ADULT – це повноцінний збалансований раціон для дорослих собак мініатюрних порід з нормаль... щеною фізичною активністю. Зміст X.O.S. допомага Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 970 грн. |
ще 6 пропозицій
Серія Monge DailyПорівняти в таблиці →
від 411 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 510 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 2 050 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 340 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 838 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 731 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 110 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 344 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 824 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 300 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 100 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 077 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 400 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 330 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 970 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 2 870 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Monge Daily Adult Extra Small Chicken
Ціни на Monge Daily Adult Extra Small Chicken |
---|---|---|---|---|
Monge Daily Adult Extra Small Chicken 0.8 кг | від 330 грн. | 10 пропозицій | ||
Monge Daily Adult Extra Small Chicken 3 кг | від 970 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 895 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 985 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 744 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо лосося, картопля, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 994 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн м'яса індички 22%, рис, ячмінь, овес, жир, лосось 8%, клас: суперпреміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 899 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: протеїн качки 22%, м'ясо качки 5%, злаки, жир, олія, овочі, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 844 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум