Корм для собак Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck 15 кг
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck 15 kg 2.5 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck 15 кг
Сухий корм для цуценят Monge Dog Monoprotein All breeds Puppy Duck 15 кг (Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 4 350 грн. |
Сухий корм для цуценят Monge Dog Monoprotein All breeds Puppy Duck 15 кг ( | 4 350 грн. |
Корм Monge Monoprotein All breeds Puppy & Junior Anatra сухий з качкою дляMonge Natural Superpremium All breeds Puppy and Junior Monoprotein* качка, рис і картофелель – це повноцінний корм для цуценя... щет собак усіх розмірів. Спеціально розроблений для здоров'я вашого собаки з високоякісними поживними речовинами, результат досліджень Made in Italy. Продукт з одним джерелом тваринного білка – качки. Рецептура посилена XOS (ксилооліго Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 4 350 грн. |
Сухий корм для цуценят Monge Dog Monoprotein All breeds Puppy Duck 15 кг 8Monge Natural Superpremium All breeds Puppy and Junior Monoprotein качка, рис і картопля - це повноцінний корм для цуценят со... щебак усіх розмірів. Спеціально розроблений для здоров'я вашого собаки з високоякісними поживними речовинами, результат досліджень Made in Italy. Продукт з одним джерелом тваринного білка - качки. Особливості: Рецептура посилена XOS (ксилоолігосаха Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 350 грн. |
Сухий корм Monge dog all breeds pup&jun качка з рисом 15 кг (8009470005920 | 4 350 грн. |
Серія Monge SpecialityПорівняти в таблиці →
від 990 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 3 327 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, клас: суперпреміум
від 2 350 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 590 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, рис, клас: суперпреміум
від 420 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 3 570 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 450 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 450 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: форель, коричневий рис 15%, тваринний жир, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 250 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, злаки, масло лосося, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 4 350 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 010 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck
Ціни на Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck 2.5 кг | від 1 010 грн. | 4 пропозиції | ||
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Duck 15 кг | від 4 350 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: форель, коричневий рис 15%, тваринний жир, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 150 грн.
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 4 148 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 3 384 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 3 140 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 3 975 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 638 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 3 770 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 4 400 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 748 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум