Корм для собак Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 0.8 кг
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 0.8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 0.8 кг
Усі ціни 9 →Сухий корм для цуценят Monge Dog All breeds Puppy&Junior Salmon&Rice ягняДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 390 грн. |
Сухий корм для цуценят Monge Dog All breeds Puppy&Junior Salmon&Rice ягня | 390 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Puppy&Junior зі смаком ягняти та800 г, основне годування, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 390 грн. |
Сухий корм для цуценят Monge Dog All breeds Puppy&Junior Salmon&RiСухий корм Monge Dog All breeds Puppy&Junior Salmon&Rice призначений для цуценят усіх порід і містить лосось і рис як основні... щеінгредієнти. Цей корм розроблений, щоб забезпечити повноцінне харчування і підтримку росту і розвитку цуценят. Лосось є джерелом високоякісного білка і корисних омега-3 жирних кислот. Рис є легкозасвоювани Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 390 грн. |
Корм Monge Monoprotein Puppy and Junior All Breeds Agnello сухий монопротеПовнораціонний сухий корм із ягням і рисом для цуценят і юніорів усіх порід. Це збалансоване харчування, що забезпечує улюбле... щенця необхідними вітамінами та мікроелементами для правильного росту й розвитку. Чому варто придбати? Повністю покриває добову потребу організму, що росте, в енергії та корисних речовинах, є комплексним раціоном для цуценят і юніорів віком від 2 до 12 місяців Відрізняється підвищеним вмістом білків і жирів, розроблений з урахуванням особливостей високого метаболізму в молодняку Ягня та рис є джерелами легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 390 грн. |
ще 4 пропозиції
Серія Monge SpecialityПорівняти в таблиці →
від 3 769 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, злаки, масло лосося, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 799 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 802 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 410 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 400 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, кукурудза, жир, протеїн, дріжджі, картопля, клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 3 335 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, клас: суперпреміум
від 2 350 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 590 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, рис, клас: суперпреміум
від 420 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 3 562 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 450 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 450 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
Модификації Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice
Ціни на Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 0.8 кг | від 390 грн. | 9 пропозицій | ||
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 2.5 кг | від 790 грн. | 8 пропозицій | ||
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 12 кг | від 3 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Monge Speciality All Breed Puppy/Junior Lamb/Rice 15 кг | від 4 350 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 371 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куриное мясо 26%, куриный белок, рис, кукуруза, яблочные выжимки 4.5%, клас: суперпреміум
від 280 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 296 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 274 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 206 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 269 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн індички 33%, індичка 5%, рис, кукурудза, жир, олія,, клас: суперпреміум
від 343 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 552 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 239 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 441 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 221 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум