Корм для собак Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 15 кг
Фото 5 |
Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 15 kg 2.5 кг15 кг |
|
До складу входять добірні гіпоалергенні джерела білка тваринного походження, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 15 кг
Усі ціни 10 →Сухий корм Monge Dog All breeds Adult, для дорослих собак усіх порід, ялов | 3 990 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult яловичина з рисом 15 кг (8Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 3 990 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult яловичина з рисом 15 кг (8 | 3 990 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult яловичина з рисом 15 кг (815 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 3 335 грн. |
Корм Monge Monoprotein All breeds Adult Manzo сухий з яловичиною для доросMONGE SPECIALITY LINE ALL BREEDS ADULT MONOPROTEIN BEEF & RICE - це повноцінний збалансований раціон для дорослих собак всіх... щепорід з особливими потребами. До складу входять добірні гіпоалергенні джерела білка тваринного походження, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію. Яловичина і рис є джерелами легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 3 990 грн. |
ще 5 пропозицій
Серія Monge SpecialityПорівняти в таблиці →
від 940 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 390 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 819 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, злаки, масло лосося, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 790 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 3 769 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, злаки, масло лосося, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 799 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 802 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 410 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 400 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, кукурудза, жир, протеїн, дріжджі, картопля, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 3 335 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, клас: суперпреміум
від 2 350 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 590 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
Модификації Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice
Ціни на Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 2.5 кг | від 819 грн. | 14 пропозицій | ||
Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 15 кг | від 3 335 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 412 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 3 582 грн.
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 3 721 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оселедець 25%, картопляні пластівці 25%, оселедець 16.5%, крохмаль 11.5%, клас: суперпреміум
від 3 923 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, рисовий білок, пташиний жир, гідролізат білка, клас: суперпреміум
від 3 720 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: курица 19%, мука курицы 19%, рис, картофель, жиры, мука рыбы, травы, клас: суперпреміум
від 4 105 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: картопляні пластівці, м'ясо, субпродукти (яловичина), олія, суміш ягід, клас: суперпреміум
від 4 245 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, батат, трави, фрукти, горох, клас: суперпреміум
від 3 210 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 3 980 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 3 365 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум