Машинка для стрижки Monte MT-5065C
Monte MT-5065C червоний чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5065C
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки Monte MT-5065С | 541 грн. |
Машинка для підстригання MT-5065 C 15Вт./керамічне лезо/чотири насадки 3мм | 620 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5065C MT-5065C grey/black | 499 грн. |
Машинка для стрижки волосся з насадками Monte MT-5065C 15 Вт Чорний/ Сірий | 770 грн. |
Машинка для стрижки волосся Monte (MT-5065C) | 744 грн. |
Машинка для стрижки MONTE MT-5065 C | 540 грн. |
Модификації Monte MT-5065C
Ціни на Monte MT-5065C |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5065T | від 502 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-5065C | від 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →