Машинка для стрижки Monte MT-5064T
Monte MT-5064T зелений чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5064T
Триммер Monte MT-5064 T | 686 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5064T MT-5064 T black/silver | 499 грн. |
Машинка для стрижки волосся Monte (MT-5064T) | 744 грн. |
Машинка для стрижки MONTE MT-5064 Т | 540 грн. |
Модификації Monte MT-5064T
Ціни на Monte MT-5064T |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5064C | від 540 грн. | 3 пропозиції | ||
Monte MT-5064T | від 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →