Машинка для стрижки Monte MT-5041G
Monte MT-5041G сірий чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5041G
Усі ціни 8 →Триммер Monte MT-5041G | 945 грн. |
Машинка для стрижки Monte МТ-5041 G | 990 грн. |
Тример MONTE MT-5041G | 908 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5041G | 952 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5041G | 1 143 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Monte MT-5041G
Ціни на Monte MT-5041G |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5041G | від 908 грн. | 8 пропозицій | ||
Monte MT-5041B | від 889 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →