Машинка для стрижки Monte MT-5042
Monte MT-5042 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5042
Усі ціни 7 →Триммер Monte MT-5042 | 756 грн. |
Тример Monte MT-5042 Black MT-5042 black/grey | 774 грн. |
Тример універсальний Monte MT-5042 | 875 грн. |
Тример MONTE MT-5042 | 834 грн. |
Тример універсальний Monte MT-5042 | 1 050 грн. |
Машинка для стриження волосся акумуляторна з набором аксесуарів Monte 7 в | 1 090 грн. |
Тример набір 7в1 MONTE MT-5042 | 828 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →