Тример для носа і вух Monte MT-5089B
Monte MT-5089B сірий чорний |
|
В комплекті ковпачок і щіточка для чищення.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5089B
Тример Monte MT-5089B | 229 грн. |
Тример для носа і вух MT-5089 B Тример для носа і вух /захист від води IPX | 332 грн. |
Тример для носа та вух Monte (MT-5089B) | 332 грн. |
Тример для носа і вух MONTE MT-5089 B | 222 грн. |
Модификації Monte MT-5089B
Ціни на Monte MT-5089B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5089G | від 222 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-5089B | від 222 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →