Мисливський ніж Mora Bushcraft Forest
Відео 14Фото 15 |
Mora Bushcraft Forest |
|
Нескладний ніж виробника Mora, що відноситься до середнього цінового сегмента, є представником фірмової серії Bushcraft. Остання об'єднує моделі промислового призначення, але крім того цей виріб здатний зацікавити поціновувачів активного відпочинку та любителів походів. Ніж Mora Bushcraft Forest виконаний у стриманому кольорі (у продажу зустрічаються версії в зеленому або оливковому кольорі).
При цьому є нековзна прогумована рукоятка, а для зручності транспортування в комплект поставки включені пластикові піхви з можливістю кріплення на поясі. Ще однією фішкою ергономіки є наявність підпальцевої виїмки на ручці, завдяки якій виріб легше утримувати саме прямим хватом, але в результаті і загальна універсальність застосування дещо знижується. Клинок має довжину трохи менше 11 см, а його товщина в області обуху становить 2.5 мм. Наявність полуторного заточування та профіль clip-point сприяють гідним колюче-ріжучим характеристикам. Сам клинок виконаний із стійкої до корозії сталі марки Sandvik12C27, що характеризується високим рівнем твердості (показник 56 за шкалою HRC). Загальна довжина моделі досягає 232 мм, а вага не перевищує 142 грами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Купити Mora Bushcraft Forest
Усі ціни 12 →Ніж Morakniv Bushcraft Forest (S) Green 11602 (12493) | 1 549 грн. |
Нож туристический Morakniv BushCraft Forest S оливковый 12493S | 1 630 грн. |
Ніж Morakniv BushCraft Forest (12493) | 1 339 грн. |
Нож Morakniv BushCraft Forest нержавеющая сталь (12493) 12493 | 1 449 грн. |
Ніж Morakniv BushCraft Forest неіржавка сталь (12493) | 1 449 грн. |
- Модель Bushcraft Forest — має лезо з нержавіючої сталі, товщиною 2.5 мм
- Модель Bushcraft Black — має чорне лезо з вуглецевої сталі, завтовшки 3.2 мм