Мисливський ніж SOG Ace SW (ACE1001-CP)
Відео 2Фото 8 |
SOG Ace SW |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Ace SW
Усі ціни 7 →Ніж SOG Ace Stonewash Black SOG ACE1001-CP | 1 681 грн. |
SOG Ace Stonewash Black (SOG ACE1001-CP) | 1 681 грн. |
Нож туристический SOG Ace, Stonewash Black (ACE1001-CP) | 1 681 грн. |
Туристичний ніж SOG Ace ACE1001-CP | 1 599 грн. |
Ніж SOG Ace (1033-SOG ACE1001-CP) | 1 681 грн. |
Ніж нескладний SOG Ace (97/218 мм, Clip Point, 7Cr17MoV) (SOG ACE1001-CP) | 1 681 грн. |
Ніж SOG Ace, Stonewash Black (SOG ACE1001-CP) | 1 681 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →