Мисливський ніж Mora Outdoor 2000
Відео 37Фото 7 |
Mora Outdoor 2000 |
|
Призначений для походів, полювання чи риболовлі нескладний ніж виробництва Mora – це рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента. У комплект поставки включені піхви. Вони доповнені кріпленням для фіксації на поясі або рюкзаку, а самі зроблені з гумового пластику, причому оформлені в тому ж кольорі та фактурі, що і гумова рукоятка. Остання добре лежить у руці, перешкоджає ковзанню та загалом додає зручності в експлуатації.
Ніж Mora Outdoor 2000 отримав гладке лезо довжиною 109 мм та товщиною 2.5 мм. Клинок виготовлений із висококласної сталі марки Sandvik 12C27. Це шведська «нержавіюча сталь» зі збільшеним вмістом хрому і відмінним рівнем твердості — показник 56 за шкалою HRC. До додаткових переваг клинка варто віднести те, що він довго тримає заточування, добре підходить як для ріжучих, так і колючих рухів. Загальна довжина моделі складає 220 мм, а вага не перевищує 141 грам. Також варто відзначити, що у продажу можна зустріти дві різні варіації забарвлення - темно-зелене (оливкове) і чорно-помаранчеве.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Купити Mora Outdoor 2000
Усі ціни 44 →Нож фиксированный Mora Outdoor 2000 (длина: 224мм, лезвие: 109мм), оранжев | 1 216 грн. |
Нож и мультитул Morakniv Outdoor 2000, stainless steel (2305.00.85) | 1 430 грн. |
Morakniv Outdoor 2000 (12057) Orange | 1 430 грн. |
Нож туристический Morakniv Outdoor 2000 (10629) | 1 360 грн. |
Ніж Morakniv Mora 2000 (S) Hi-Vis Orange (12057) | 1 199 грн. |
Дуже хороший ніж, але для похідного (універсального) ножа дуже тонкий, зате як кухонний замінник просто прекрасний Хороше заводське заточування, зручний у руці Не кожен майстер зможе заточити цей ніж. користуюся Mora Outdoor 2000 більше року |
Один з найкращих похідних ножів у своїй ціновій категорії. З переваг хотілося б відзначити якісну шведську сталь та клинок ножа загалом. Відмінно тримає заточення, не страшно ножем колоти невеликі колоди ударом по обуху. При цьому вага ножа всього 141 грам, що дуже важливо для походів. Ручка прогумована і досить добре лежить у руці, не вислизає. Ніжні в комплекті прості та легкі, ніж із них не випадає і з можливістю повісити ніж на пояс. Вага ножа, якісна сталь, ціна. не знайшлося Владимир И: користуюся Mora Outdoor 2000 більше року |