Мисливський ніж Mora Kansbol Survival Kit
Відео 22Фото 8 |
Mora Kansbol Survival Kit |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mora Kansbol Survival Kit
Усі ціни 22 →Morakniv Kansbol Survival Kit Green | 2 510 грн. |
Нож туристический Morakniv Kansbol Survival Kit green 13912 | 2 510 грн. |
Ніж Morakniv Kansbol with Survival Kit (S) Burnt Orange (13913) | 2 399 грн. |
Нож Morakniv Kansbol Survival Kit Green (13912) 13912 | 2 298 грн. |
Ніж Morakniv Kansbol Survival Kit Green (13912) 13912 | 2 451 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →