Мисливський ніж Mora Kansbol Multi-Mount
Відео 27Фото 6 |
Mora Kansbol Multi-Mount |
|
Ніжні сумісні із системою MOLLE
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mora Kansbol Multi-Mount
Усі ціни 34 →Нож фиксированный Mora Kansbol Multi-Mount (длина: 228мм, лезвие: 109мм), | 2 420 грн. |
Нож и мультитул Morakniv Kansbol Multi-Mount (2305.02.03) | 2 461 грн. |
Morakniv Kansbol Multi-Mount (12645) | 2 420 грн. |
Нож туристический Morakniv Kansbol Multi-Mount 12645 | 2 420 грн. |
Ніж Morakniv Kansbol with Multi-Mount (S) Green (12645) | 2 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →