Мисливський ніж Cold Steel Bushman (95BUSK)
Відео 2Фото 5 |
Cold Steel Bushman |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Bushman
Нож фиксированный Cold Steel Bowie Bushman (длина: 311мм, лезвие: 178мм), | 1 130 грн. |
Нож Cold Steel Bowie Bushman (1260.13.17) | 1 131 грн. |
Нож туристический Cold Steel Bowie Bushman (CS-95BBUSK) | 1 130 грн. |
Ніж Cold Steel Bowie Bushman | 1 130 грн. |
Ніж фіксований Cold Steel Bowie Bushman (довжина: 311мм, лезо: 178мм), чор | 1 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →