Мисливський ніж BPS Adventurer CSH (0000000665)
Відео 10Фото 12 |
BPS Adventurer CSH |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPS Adventurer CSH
Усі ціни 10 →Нож туристический BPSKNIVES Adventurer, CSH (0000000665) | 1 640 грн. |
Ніж BPS Adventurer CSH (0000000665) | 2 020 грн. |
Нож BPS Adventurer CSH (0000000665) 0000000665 | 1 926 грн. |
Ніж BPS Adventurer CSH (0000000665) 0000000665 | 1 829 грн. |
Ніж Bps Knives Adventurer Cshf | 1 599 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →