Рація Motorola DM4400E
Motorola DM4400E |
|
Вбудований модуль Wi-Fi.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola DM4400E
Усі ціни 9 →Стаціонарна рація Motorola DM4400E VHF 99-00017188 | 24 785 грн. |
Motorola DM4400E VHF 45W — Рація цифро-аналогова 136-174 МГц 45 Вт 32 кана | 36 529 грн. |
Портативна рація Motorola DM4400E VHF | 27 828 грн. |
УКВ рация Motorola DM4400E DM4400E VHF | 26 405 грн. |
Motorola DM4400E VHF | 30 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості рації Motorola DM4400E:
- Можливість передачі текстових повідомлень
- 4 кнопки, що програмуються
РекомендуємоПорівняти в таблиці →