Рація Motorola DM4601E
Motorola DM4601E |
|
Вбудований модуль Wi-Fi.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola DM4601E
Усі ціни 23 →Цифровая радиостанция Motorola оригинал DM4601E, VHF, 45W, GPS, AES-256 (M | 32 799 грн. |
Автомобільна рація Motorola DM 4601E UHF + ліцензія АЕS256 | 41 366 грн. |
Стаціонарна рація Motorola DM4601E VHF 25W 99-00017187 | 35 965 грн. |
Motorola DM4601E VHF 25W — Рація цифро-аналогова 136-174 МГц 25 Вт 1000 ка | 41 989 грн. |
Професійна портативна рація Motorola DM4601E VHF 45W | 41 999 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості рації Motorola DM4601E:
- Можливість передачі текстових повідомлень
- 4 кнопки, що програмуються
РекомендуємоПорівняти в таблиці →