Рація Motorola R7 VHF Capable (9900017186)
Відео 1Фото 6 |
Motorola R7 VHF Capable |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola R7 VHF Capable
Усі ціни 15 →Професійна портативна рація Motorola R7 VHF NKP BT 99-00017186 | 26 289 грн. |
Портативна рація Motorola R7 VHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA302CEG 2450 ( | 31 955 грн. |
Портативная рация Motorola R7 VHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA302CEG 2450 | 29 028 грн. |
Motorola R7 VHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA302CEG 2450 (ГРР00001711) грр0 | 33 726 грн. |
Портативна рація Motorola R7 VHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA302CEG 2450 ( | 33 726 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →