Рація Motorola CLK446
Відео 8Фото 6 |
Motorola CLK446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola CLK446
Усі ціни 15 →Рация Motorola CLK446 Wired Emea (0,5W, PMR446, 446MHz, до 9 км, 8 каналов | 13 514 грн. |
Рація Motorola CLK446 | 12 399 грн. |
Рация Motorola CLK446 0.5W Pmr Wired Emea | 13 514 грн. |
Рація Motorola CLK446 0.5W PMR WIRED EMEA | 13 514 грн. |
Портативна рація Motorola CLK446 | 12 800 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →