Моторне мастило Motul Tekma Ultima 10W-40 20 л
Закрити
Шапка
Motul Tekma Ultima 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Motul TekmaПорівняти в таблиці →
від 5 421 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA
від 7 119 грн.
20 л, синтетичне, SAE 5w-30, вантажні авто, MB 228.31/228.51/228.52, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3271-1/M3477/M3677/M3777, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Scania LDF-4, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 18 402 грн.
60 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD-2/RVI/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 20 821 грн.
60 л, синтетичне, SAE 5w-30, вантажні авто, MB 228.31/228.51/228.52, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3271-1/M3477/M3677/M3777, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Scania LDF-4, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 60 574 грн.
208 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD-2/RVI/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 6 613 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MACK EO-N, MAN M3477, MB 228.51/235.27
від 4 455 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто
від 5 515 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-S-4.5, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 2.1
від 13 600 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто
від 16 334 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-S-4.5, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 2.1
від 43 992 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто
від 52 851 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-S-4.5, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 2.1
від 4 225 грн.
20 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, CATERPILLAR ECF-1; CUMMINS 20071-20072-20076-20077-20078
від 2 758 грн.
5 л, синтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA
від 12 474 грн.
60 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, CATERPILLAR ECF-1; CUMMINS 20071-20072-20076-20077-20078
від 51 015 грн.
208 л, синтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA
від 41 503 грн.
208 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, CATERPILLAR ECF-1; CUMMINS 20071-20072-20076-20077-20078
від 15 944 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.3; Volvo VDS-2; MAN 3275-1
від 70 037 грн.
208 л, синтетичне, SAE 5w-30, вантажні авто, MB 228.31/228.51/228.52, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3271-1/M3477/M3677/M3777, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Scania LDF-4, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 51 154 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.3; Volvo VDS-2; MAN 3275-1
Модификації Motul Tekma Ultima 10W-40
Ціни на Motul Tekma Ultima 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul Tekma Ultima 10W-40 20 л | від 6 462 грн. | 2 пропозиції | ||
Motul Tekma Ultima 10W-40 60 л | від 18 402 грн. | 2 пропозиції | ||
Motul Tekma Ultima 10W-40 208 л | від 60 574 грн. | 1 пропозиція |
від 6 162 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD/RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3277, Mack EO-N, Scania LDF-3
від 7 498 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 226.9/228.51, Renault RLD-2/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3271-1/M3477, Mack EO-N, Cummins CES 20076/CES 20077, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 7 584 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, VAG 500.00/505.00, MB 228.1/228.3/229.1, Renault RD/RLD/RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN 271/M3275, Mack EO-M Plus, Caterpillar ECF-1/ECF-2, Cummins CES 20071/CES 20072/CES 20076/CES 20077/CES 20078, Deutz DQC III-05, Allison C-4, MTU Detroit Diesel Category Type 2, Liaz 258-3
від 4 689 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.51, Renault RGD/RLD-2/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3271-1/M3477, Mack EO-N, Cummins CES 20076/CES 20077, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 4 126 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.51, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3271-1/M3277/M3477, Mack EO-N, Scania LDF-3
від 4 999 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD/RLD-2/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, Mack EO-N, Scania LDF-2/LDF-3
від 4 125 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD-2/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, Mack EO-N, Scania LDF-3
від 3 821 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5/235.27, Renault RXD, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3277, Scania LDF-2/LDF-3, Cummins CES 20072, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 6 081 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31/228.51, MAN M3271-1/M3477/M3575, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081
від 5 760 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.51/228.52, Renault RLD-3/RLD-4, Volvo VDS-4.5, MAN M3477, Mack EO-O Premium Plus, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 5 116 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.51/235.28, Renault RLD-3, Volvo VDS-4, MAN M3271-1/M3477/M3575, Mack EO-O Premium Plus, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 3 743 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.51, Renault RLD-3, Volvo VDS-4/CNG, Mack EO-O Premium Plus, Cummins CES 20081, Deutz DQC IV-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1