Моторне мастило Motul Tekma Mega X 10W-40 208 л (108951)
Закрити
Шапка
Motul Tekma Mega X 10W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Motul TekmaПорівняти в таблиці →
від 5 421 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA
від 19 274 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MACK EO-N, MAN M3477, MB 228.51/235.27
від 6 462 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD-2/RVI/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 7 119 грн.
20 л, синтетичне, SAE 5w-30, вантажні авто, MB 228.31/228.51/228.52, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3271-1/M3477/M3677/M3777, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Scania LDF-4, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 18 402 грн.
60 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD-2/RVI/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 20 821 грн.
60 л, синтетичне, SAE 5w-30, вантажні авто, MB 228.31/228.51/228.52, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3271-1/M3477/M3677/M3777, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Scania LDF-4, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 60 574 грн.
208 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Renault RLD-2/RVI/RXD, Volvo VDS-3, MAN M3277, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 6 613 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MACK EO-N, MAN M3477, MB 228.51/235.27
від 4 455 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто
від 5 515 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-S-4.5, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 2.1
від 13 600 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто
від 16 334 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-S-4.5, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 2.1
від 43 992 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто
від 52 851 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-S-4.5, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 2.1
від 4 225 грн.
20 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, CATERPILLAR ECF-1; CUMMINS 20071-20072-20076-20077-20078
від 2 758 грн.
5 л, синтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA
від 12 474 грн.
60 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, CATERPILLAR ECF-1; CUMMINS 20071-20072-20076-20077-20078
від 51 015 грн.
208 л, синтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Ford WSS-M2C171-F1, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC III-10 LA
від 41 503 грн.
208 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, CATERPILLAR ECF-1; CUMMINS 20071-20072-20076-20077-20078
від 15 944 грн.
60 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.3; Volvo VDS-2; MAN 3275-1
Модификації Motul Tekma Mega X 10W-40
Ціни на Motul Tekma Mega X 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul Tekma Mega X 10W-40 20 л | від 4 455 грн. | 2 пропозиції | ||
Motul Tekma Mega X 10W-40 60 л | від 13 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Motul Tekma Mega X 10W-40 208 л | від 43 992 грн. | 2 пропозиції |
від 34 840 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, MB 228.3/229.1/235.28, Renault RLD, Volvo VDS-2, MAN M3275, DAF HP-1/HP-2, MTU Detroit Diesel Category Type 2
від 41 532 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, MB 228.3/229.1, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-N, Cummins CES 20076/CES 20077/CES 20078, Deutz DQC III-10, MTU Detroit Diesel Category Type 2
від 37 700 грн.
205 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, MAN M3275, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20077/CES 20078, MTU Detroit Diesel Category Type 2
від 40 378 грн.
205 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, Cummins CES 20076/CES 20077/CES 20078; Global DHD-1; MAN M 3275
від 45 302 грн.
200 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, VAG 505.00, MB 229.1
від 40 274 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, VAG 501.01/505.00, MB 229.1, FCA 9.55535-D2
від 37 920 грн.
210 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, VAG 501.01/505.00, MB 229.1
від 32 404 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, MB 228.3/229.1, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3275, Mack EO-N, Cummins CES 20078
від 1 299 грн.
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, Renault RN 0720
від 1 094 грн.
4 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 226.5/229.5, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-Z2, MS-10725
від 1 296 грн.
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, MS-11106