Болгарка MPT MAG5-ECO
Фото 6 |
MPT MAG5-ECO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MAG5-ECO
Усі ціни 8 →Болгарка MPT MAG5-ECO | 1 800 грн. |
Болгарка MPT MAG5-ECO | 1 692 грн. |
Машина кутошліфувальна MPT ECO 125 мм, 1200 Вт, 8500 об./хв (MAG5-ECO) | 1 800 грн. |
Машина кутова шліфувальна MPT GM ECO 125 мм 1200 Вт 8500 об/хв (MAG5-ECO) | 1 800 грн. |
Машина кутошліфувальна MPT "ECO", 125 мм, 1200 Вт, 8500 об/хв. Black and R | 1 890 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →