Шліфувальна машина MPT MFS3203
Фото 10 |
MPT MFS3203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MFS3203
Усі ціни 9 →Шліфмашина вібраційна MPT MFS3203 | 1 796 грн. |
Вібраційна шліфмашина MPT MFS3203 | 1 796 грн. |
Шліфмашина вібраційна MPT 320 Вт, 14000 об./хв, 180х90 мм (MFS3203) | 1 796 грн. |
Шліфмашина вібраційна MPT GM 320 Вт, 14000 об/хв, 180*90 мм (Арт.: MFS3203 | 1 796 грн. |
Шліфмашина вібраційна "MPT", 320 Вт, 14000 об/хв, 180х90 мм. Black and Red | 1 886 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →