Болгарка MPT MAG1403.02
Фото 5 |
MPT MAG1403.02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MAG1403.02
Усі ціни 7 →Кутова шліфувальна машина MPT MAG1403.02 | 2 940 грн. |
Болгарка MPT MAG1403.02 | 2 764 грн. |
Кутова шліфмашина MPT MAG1403.02 | 2 741 грн. |
Інструмент електричний MPT GM PROFI 150 мм, 1400 Вт, 8500 об/хв, підшипник | 2 940 грн. |
Машина кутошліфувальна MPT PROFI 150 мм 1400 Вт 8500 об/хв підшипники C&U | 2 938 грн. |
Машина кутошлiфувальна МРТ PROFI 150 мм 1400 Вт 8500 об/хв підшипники C&U | 2 940 грн. |
Кутова шліфмашина MPT PROFI MAG1403.02 150 мм, 1400 Вт | 2 734 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →