Ексцентрикова шліфмашина MPT MRS3203
Фото 7 |
MPT MRS3203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MRS3203
Усі ціни 8 →Вібраційна шліфмашина MPT MRS3203 | 2 061 грн. |
Шліфмашина орбітальна (ексцентрикова) MPT 320 Вт, 125 мм, 12000 об./хв, до | 2 061 грн. |
Шліфмашина орбітальна (ексцентрикова) MPT GM 240Вт, 125мм., 12000 об/хв, д | 2 061 грн. |
Шліфмашина орбітальна (ексцентрикова) "MPT", 320 Вт, 125 мм, 12000 об/хв. | 2 061 грн. |
Шліфмашина орбітальна (ексцентрикова) MPT 320 Вт 125 мм 12000 об/хв додатк | 2 059 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →