Шліфувальна машина MPT MDS7503L
MPT MDS7503L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MDS7503L
Усі ціни 7 →Шліфувальна машина по штукатурці MPT MDS7503L | 9 765 грн. |
Шліфмашина для стін і стелі MPT 750 Вт, 800-1700 об./хв, 215 мм, довжина 1 | 9 765 грн. |
Шліфмашина для стін і стелі MPT GM 750 Вт, 800-1700 об/хв, 215 мм., довжин | 9 765 грн. |
Шліфмашина для стін та стелі "MPT", 750 Вт, 800-1700 об/хв, 215 мм довжина | 9 765 грн. |
Шліфмашина для стін і стелі MPT 750 Вт 800-1700 об/хв 215 мм довжина 120-1 | 9 763 грн. |
Шлiфмашина для стiн та стелi МРТ 750 Вт 800-1700 об/хв 215 мм довжина 120- | 9 765 грн. |
Шліфмашина для стін та стелі MPT MDS7503L | 9 081 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →