Ноутбук MSI Modern 15 B7M [15 B7M-051PL]
Фото 21 | від 23 639 до 29 848 грн. Порівняти ціни 8 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 7530U, 2 ГГц Відеокарта:Vega 7 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.75 кг |
MSI Modern 15 B7M [15 B7M-051PL] |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Доступне рішення для щоденних завдань
MSI представляє недорогий ноутбук з лінійки Modern, модель B7M, що відмінно підходить для широкого спектру повсякденних завдань та базових розваг. Ця модель поєднує доступну ціну з достатньою продуктивністю та стійким до зовнішніх впливів корпусом, сертифікованим за деякими критеріями військового стандарту MIL-STD-810. Легка вага в 1.75 кг робить його зручним супутником у поїздках.
Традиційний IPS-дисплей
Екран 15.6 дюймів MSI Modern 15 N7M пропонує роздільну здатність Full HD (1920×1080 пікселів) та стандартну для цього класу частоту оновлення в 60 Гц. Колірне охоплення IPS-панелі на рівні 45% NTSC підходить для базових завдань, але для професійної роботи із зображеннями може виявитися недостатнім.
Оснащення для повсякденного використання
Серцем ноутбука є 6-ядерний процесор Ryzen 5 7530U з інтегрованим графічним ядром Vega 7, здатний обробляти до 12 потоків одночасно. 16 ГБ оперативної пам'яті DDR4-3200 забезпечують достатній ресурс більшості типів завдань. Вбудований SSD об'ємом 512 ГБ гарантує швидке завантаження системи та додатків. При цьому матовий корпус, незважаючи на свою практичність, схильний до залишення відбитків.
Зручності та функціональність
Додаткові зручності включають вбудований картридер та підтримку сучасного стандарту бездротового зв'язку Wi-Fi 6E, розширюючи можливості підключення та обміну даними. MSI Modern 15 N7M ідеально підходить для користувачів, які шукають баланс між функціональністю, портативністю та ціною.
MSI Modern 15 B7M B7M-051PL | 26 699 грн. |
Ноутбук Msi Modern 15 (B7M-051PL) | 26 322 грн. |
Ноутбук Msi Modern 15 (B7M-051PL) | 25 921 грн. |
Ноутбук Msi Modern 15 Ryzen 5 7530U/16GB/512GB/Win11 (B7M-051PL) | 23 639 грн. |
MSI Modern 15 Ryzen 5 7530U/16GB/512GB/Win11 (Modern 15 | B7M-051PL) | 27 756 грн. |
Ноутбук MSI Modern 15 Ryzen 5 7530U/16 GB/512 GB/Win11 (Modern 15 B7M-051P | 23 910 грн. |
MSI Modern 15 (B7M-051PL) 114562 | 26 650 грн. |
MSI Modern 15 (B7M-051PL) | 29 848 грн. |