Монітор MSI MAG 275CQRF-QD 27 " чорний
Фото 5 |
MSI MAG 275CQRF-QD 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:QLED, відгук 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI MAG 275CQRF-QD 27 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор MSI MAG 275CQRF-QD | 15 999 грн. |
Монітор Msi 27" MAG 275CQRF QD | 17 507 грн. |
MSI MAG 275CQRF-QD MAG275CQRF-QD | 12 199 грн. |
Msi 27" MAG 275CQRF QD | 17 080 грн. |
Msi 27" MAG 275CQRF QD | 17 507 грн. |
MSI MAG 275CQRF QD | 15 190 грн. |
Msi 27" MAG 275CQRF QD | 17 934 грн. |