Монітор MSI MAG 325CQRF-QD 31.5 " чорний
Фото 5 |
Дебютант 2023 від компанії MSI - це вигнутий 31.5-дюймовий монітор геймерської лінійки MAG. Він представляє рішення середнього цінового сегмента, виконаний у стриманому мілітарі-дизайні, доповнений синхронізованим RGB-підсвічуванням Mystic Light Sync, який перетворює пристрій на прикрасу інтер'єру. Дисплей базується на комбінації псевдо 10-бітної VA-матриці та шару квантових точок (QLED), що покликане підвищити якість передачі кольору і розширити колірне охоплення (в даному випадку заявлено покриття 127% простору sRGB).
Монітор MSI MAG 325CQRF-QD підтримує роздільну здатність 2560x1440 пікселів, забезпечуючи середню за нинішніми мірками деталізацію з розміром пікселя 0.27 мм. До переваг зображення відноситься збільшена статична контрастність (3500:1), яка дозволить насолоджуватися кінопереглядом у приміщенні без світла. Рівень яскравості заявлений на позначці 300 нит, до того ж є формальна підтримка HDR.
Модель добре підходить для ігор, оскільки має високу «герцовку» (170 Гц) та швидкий відгук (1 мс), підтримує актуальні технології адаптивної синхронізації відеоряду (для усунення розривів та інших артефактів у динамічних сценах). Крім цього, є функція висвітлення темних ділянок кадру і приціл, є перемикач KVM, який дозволяє використовувати одну периферію з різними ПК, а також фірмове ПЗ Gaming Intelligence. Ще тут є USB-хаб, порт USB-C (DisplayPort Alt Mode) і підставка, що регулюється по висоті.
Купити MSI MAG 325CQRF-QD 31.5 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор MSI MAG 325CQRF QD (9S6-3DC64T-002) | 22 999 грн. |
Монітор Msi 32" MAG 325CQRF QD (MAG325CQRFQD) | 20 787 грн. |
Msi 32" MAG 325CQRF QD (MAG325CQRFQD) | 20 280 грн. |
Msi 32" MAG 325CQRF QD (MAG325CQRFQD) | 20 787 грн. |
Msi 32" MAG 325CQRF QD (MAG325CQRFQD) | 21 294 грн. |
MSI MAG 325CQRF QD (9S6-3DC64T-002) 113132 | 17 205 грн. |
MSI MAG 325CQRF QD (9S6-3DC64T-002) | 20 302 грн. |