Монітор MSI MEG 342C QD-OLED 34.18 " чорний
Відео 7Фото 5 |
MSI MEG 342C QD-OLED 34.18 " чорний
2023 рікQD-OLEDHDMI 2.1Power DeliveryвигнутийHDRTÜV RheinlandFreeSyncKVMхаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:34.18 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:QD-OLED
Частота:175 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Вбудований мікрофон із шумозаглушенням
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI MEG 342C QD-OLED 34.18 " чорний
Усі ціни 56 →MSI 34.18" MEG 342C QD-OLED Black MEG 342C QD-OLED | 39 999 грн. |
Монітор ігровий 34" MSI MEG 342C QD-OLED | 39 999 грн. |
Монитор MSI 34.18" MEG342C-QD 2xHDMI, DP, USB-C, 4xUSB, Audio, OLED, 3440x | 37 862 грн. |
Монітор Msi Meg 342C QD-OLED | 37 488 грн. |
Монітор Msi Meg 342C QD-OLED | 53 018 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди